Tábory budou! Sice nás čekají zpřísněné podmínky logicky ústící ze situace, ale tábor bude! Prosíme proto všechny rodiče, kteří zatím vyčkávali s platbou, aby tábor je uhradili do 29. května, protože na mnoho již uzavřených táborů má středisko náhradníky a ti by následně dostali prostor po 1. červnu. Více informací je k nalezení na webu STANu.

Na letošním ročníku zbývají poslední volná místa! Zaregistrujte se co nejdřív, jinak na vás místo nezbyde! 🙂

Volební místnosti ve volbách do městské rady se dnes o půlnoci (v neděli 3. 3.) uzavřou! Jde o každý hlas, souboje jsou nesmírně vyrovnané! Jak hlasovat a koho můžete volit najdete zde.

Rozdělení hobitů a lidí do dvou frakcí
Vzhledem k narůstajícím počtům registrovaných jsme se rozhodli pro dnešní  ročník rozšířit počet frakcí. Společná frakce lidí a hobitů z Eriadoru se tudíž rozdělila vedví, a to na Lidi z Eriadoru a Hobity z Kraje. Původní článek byl rozšířen a rozdělen 🙂

Úvodní karta k letošnímu ročníku byla aktualizována.
Nyní na ní naleznete snad veškeré nejdůležitější informace vč. poznámek k novému systému schopností a přehled frakcí.

Přemýšlíte, jak svým kamarádům či rodičům vysvětlit, co je to vlastně ten „larp“? V táborových novinách (str. 10) vyšel krátký článek o larpu, jehož delší verzi naleznete i zde na webu – na horní liště menu.

Aktualizace karty „Letošní ročník“ (11. 10. 2016)
Informace na této stránce byly aktualizovány pro třetí ročník, tj. prázdniny v roce 2017. Další odkazy na tomto rozcestníku budou přibývat, stejně jako loni, postupně.

Registrace na víkendovku na podzim roku 2016 je od 2.10. (17:00) uzavřena!
Naplnili jsme možnou kapacitu nezvykle rychle! Za dva týdny se uvidíme! 🙂

Nové úvodní fotky
Dnes (27.8.16) byly na web nahrány nové úvodní fotky. Jedná se o výřezy fotek z letošního ročníku.

Velmi doporučujeme, pořiďte si kožené rukavice! Pokud nemáte drobnou ručku, vyplatí se pro začátečníka obyčejné černé svářečské rukavice se žlutooranžovým pruhem. Zabrání většině malých odřenin a zmírní i mnohem horší věci. Šerm bez rukavic patří do filmů, ne na bitvu. Jste-li začátečníci, ani o tom nepřemýšlejte a skočte si je koupit (nápisy a případný žlutooranžový proužek začerněte lihovkou nebo překryjte kouskem kůže).
(Odstavec přidán do článku Co s sebou)